Co je IN

Jaké barvy kombinovat?

Pánské svetry dostanete koupit v mnoha barvách, světlých i tmavých variantách. Jak kombinovat barvu svetru s dalším oblečením? Můžete experimentovat, avšak nepřežeňte a držte se decentního sladění.

Mezi pánskými svetry najdete mnoho různých barev a střihů, z nichž si můžete vybrat podle libosti. Po volbě správné velikosti svetru je barva svetru stejně důležitá jako střih. V barvách se můžete setkat s tmavými i světlými svetry, doplněné například o decentní vzor, pruh nebo kontrastní knoflíky. Zmiňme se o tom, jak barvu svetru kombinovat s dalšími oblečením, především kalhotami. Můžete se svetry experimentovat, avšak všeho s mírou. Udržte si jistou míru decentnosti a elegance.

Decentní sladění svetru s kalhotami není nikdy na škodu

Nezáleží na tom, zda si pořídíte svetr bez zapínání nebo rozepínací s knoflíky. Svetr můžete mít s kapucí či límcem, lehčí svetřík či například pořádný bavlněný svetr do zimy. V každém případě však moderní trendy svetrů ukazují, že "in" jsou decentní barvy, jednobarevné svetry či s jemnými decentními vzory. V podstatě to samé platí i pro kombinace barev, držte se decentních a elegantních spojení, rozhodně nic nezkazíte.

Podobné barvy svetru ke kalhotám nic nezkazí

Tím chceme říci, že rozhodně nic nepokazíte sladěním podobných barev, tedy ke světlému svetru světlejší kalhoty a ke tmavému tmavší kalhoty. Pánské svetry jsou elegantní ve všech barvách, tmavých i světlých odstínech. Barvu svetru decentně doplňují kontrastní prvky jako například knoflíky či pruh kolem límce. Sladit barvy pak je decentní a elegantní, můžete však například k černému svetru zvolit tmavě modré jeans kalhoty.

Ani kontrast neutrálních barev není špatný

Ovšem ani kontrast nemusí být vždy na škodu, pokud je vhodně zvolen. Například tmavý svetr ke světlým kalhotám může vypadat elegantně. V tomto případě se držte více neutrálních barev jako černá, šedá nebo bílá, například hnědý svetr a modré kalhoty nejsou úplně nejlepší volbou. To samé platí například o kombinace modré a zelené. U hnědého svetru určitě budou ladit světle béžové kalhoty. Zkrátka, je dobré se držet podobných odstínů či kontrastu neutrálních barev. Zajímavou kombinací je také třeba bílá košile, která celkový dojem uhladí.

Dbejte například i na sladění čepice či šály ke svetru, slaďte outfit elegantně

Je však dobré poznamenat, že vkus je rozhodně subjektivní záležitostí, avšak rozhodně nic nezkazíte výše uvedenými příklady kombinací. V tomto případě platí "méně je více" a decentní sladění podobných barev a odstínů je pokaždé elegantní a moderní. Dbejte například však i na to, aby například šála či čepice byla v podobných barvách ke svetru. V trendu jsou rozhodně decentní barvy, oblíbené jsou však také vzory, avšak aby ladily ke kalhotám. Jednobarevnými svetry určitě nic nepokazíte. Váš outfit by měl působit celkově decentně a nepříliš vyzývavě.