Co je IN

Rozmanité střihy

Střihy pánských svetrů jsou stejně rozmanité jako barvy. Klasický svetr bez zapínání, rolák nebo elegantní svetr ve stylu saka či rozepínací svetřík. Možností je mnoho, vyberte si ten svůj střih.

Na rovinu můžeme říci, že všechny střihy pánských svetrů jsou moderní a elegantní. Protože se každému líbí něco jiného, jsou také střihy svetrů v různém provedení. Ať již si zvolíte delší svetr s knoflíky, klasický svetr bez zapínání nebo elegantní svetr ve stylu saka. Zimní vlněný či bavlněný svetr nebo lehčí ležérnější svetřík. Výběr střihů poskytuje stejnou rozmanitost jako škála barev svetrů.

Klasický pánský svetr nic nepokazí svým stylem

Rozhodně nic nezkazíte klasikou. Běžný pánský svetr bez zapínání, s límcem nebo bez něj. Tento typ svetru byl měl být dlouhý úpletem tak, aby zakrýval kapsy u kalhot a končit nad rozkrokem. Příliš dlouhý svetr působí vytahaně, ani krátký není nejvhodnější. Svou velikost svetru si můžete poměrně snadno změřit. U klasického svetru dbejte také na obtažení ramen a neměl by příliš příléhat k břichu. Zvolíte-li svetr se vzorem, například vertikální pruhy jsou vhodnější pro širší postavu a naopak horizontální pro štíhlejší. Barvy svetru lze různě kombinovat s kalhotami i například košilí. V nabídce jsou i zimní roláky, které jsou určitě trendem mezi svetry na podzim a zimu.

Elegance delšího svetru s knoflíky, který zdůrazní volnost

Dalším typem jsou svetry s rozepínáním na knoflíky. Ty působí volněji, ležérněji a přesto jsou elegantní a stylové. Hodí se zejména pro lehčí svetry, proto je lze nosit i odepnuté a jsou určeny i širším postavám. Svetr s knoflíky zdůrazňuje volnost. Více formální pak jsou ty s límečkem. Knoflíky mohou být v kontrastní barvě ke svetru, což podtrhne elegantní design.

Nebo třeba pánský svetr se zapínáním u krku s knoflíky či na zip

Něco mezi zmíněnými střihy jsou pánské svetry se zapínáním u krku. Jsou rovněž velmi elegantní a stylový a rozhodně jimi nepokazíte ani formálnější akci. Tento střih je svetrem s límcem, který může být barevně zvýrazněn. Délkou se podobá klasickým svetrům. V tomto případě volte především jednolité barvy, případně s decentními vzory a texturou.

Pánské svetry jsou elegantní v každém střihu, s límcem i kapucí či stylu saka

Pánské svetry mají mnoho podob, setkat se můžete také se svetry s kapucí či kombinací kapuce a límce dohromady. Delší svetry s knoflíky zvýrazní pohodlnost a volnost, klasickým svetrem nepokazíte ani formálnější akci. Moderní trendy svetrů nasvědčují, že můžete se svetry experimentovat jak barevností tak právě střihem. Velmi elegantní je také provedení stylového střihu svetru ve stylu saka. Stylový pánský svetr by neměl chybět v šatníku, ať již si zvolíte jakýkoli střih. Svět pánských svetrů je rozmanitý a nejen rozmanité střihy vám dávají možnost širokého výběru.