Co je IN

Svetr by neměl chybět v žádném pánském šatníku

Jsou moderní, elegantní a hřejivé. K dispozici v mnoha barvách a stylech. Proto by pánský svetr rozhodně neměl chybět ve výbavě šatníku každého muže bez ohledu na věk.

Pánské svetry jsou elegantní, mohou být v různých barvách a stylech. Svetr je moderním trendem nejen na podzim a v zimě, ale též na jaro nebo dokonce v létě jej můžete využít. Svetr zahřeje a můžete jej nosit jako svrchní oblečení nebo v zimě pod kabát či bundu. Vypadá stylově a moderně, vybrat si můžete rozmanité střihy svetru. Proto by určitě pánský svetr neměl chybět v šatníku, kde zcela jistě najde své místo.

Pánský svetr mnoha tváří v barvách i stylech pro váš šatník

Moderní design a eleganci svetrů dává nejen stylový střih, ale zvolit si můžete z mnoha barev svetru ve tmavých i světlých odstínech. Nebojte se se svetry experimentovat, dají se perfektně sladit s dalším oblečením. Stačí si správně zvolit velikost svetru a vybrat si z mnoha provedení. Například se stylovým knoflíkovým zapínáním.

Do šatníku klidně více svetrů pro různá období

Svetry mohou mít různá provedení pro rozdílná období. Od pohodlného jarního svetříku, který je lehký, až po pořádný vlněný nebo bavlněný svetr s límcem pod bundu nebo kabát. Praktické jsou také svetry s kapucí, které rovněž si lze vybrat. Ať již zvolíte kteroukoli variantu, každý druh je elegantní a moderní. V šatníku můžete mít samozřejmě svetrů více, lehčí se zapínáním na knoflíky a zimní svetr s pořádným límcem či kapucí.

Pánský svetr je moderní a elegantní, v šatníku má své místo pro každého muže

Barvy svetru lze dobře a různě kombinovat s dalším oblečením a tak si můžete pořídit svetr v podobných barvách ke kalhotám či naopak dát přednost kontrastu a ke tmavým kalhotám si zvolit světlejší svetr. Záleží to vše jen na vás. Díky tomu, že je svetr praktický i moderní pro každého muže, v šatníku by měl mít rozhodně své místo. Či rovnou více svetrů pro různá období. Můžete si vybrat mezi mnoha moderními provedeními a elegantní je jak černý svetr, tak například v barvě navy či světle hnědý. Svetr v pohodlném střihu a moderním designu patří do každého šatníku pro muže bez ohledu na postavu či věk. Barevné provedení oživí například kontrastní barva knoflíků či stylové zapínání na zip u krku. Výběr je již na vás a samozřejmě i pánské svetry můžete koupit online v e-shopech pohodlně a snadno.