Co je IN

Trendy pro podzim a zimu

S podzimem a následnou zimou je svetr jedním z oblečení, po kterém jistě rádi sáhneme. Pánské svetry jsou moderní, elegantní a hlavně skvěle zahřejí. Trendy pro podzim i zimu pánských svetrů všech barev i střihů.

První chladné podzimní dny nám připomínají, že počasí bude chladnější a že se pomalu blíží zima. Je na čase uklidit letní trička a přichází čas na svetr. Právě svetry jsou oblečením, které si nejčastěji vezmeme na sebe v chladnějších dnech. Pánské svetry jsou moderní, elegantní a především zahřejí. Nejprve je můžeme nosit jako svrchní oblečení, později v zimě pod bundu nebo stylový kabát. Trendy pánských svetrů (nejen) pro podzim a zimu jsou rozmanité a přinášejí vám bohatý výběr.

Pánské svetry do chladného počasí mají spolehlivě zahřát

V pánském svetru budete elegantní a moderní. Právě na podzim a v zimě je trend svetrů velmi aktuální. Vybrat si můžete z mnoha barev svetru i střihů. Stačí si zvolit správnou velikost svetru a vrhnout se do vybírání. Kromě běžných obchodů se rozhodněte podívejte též na nabídku svetrů online, mnohé e-shopy mají velice atraktivní výběr i ceny.

Svetr bavlněný, s límcem či třeba s kapucí

Jaký svetr na podzim a zimu zvolit? Aby vás spolehlivě zahřál, vyberte si vlněný nebo bavlněný svetr, případně v kombinaci s dalšími materiály. Takový svetr zahřeje a přitom se v něm budete cítit pohodlně. Co se týče stylu, vybrat si lze mezi klasickými svetry bez zapínání, moderním trendem jsou svetry rozepínací s knoflíky nebo praktickým zapínáním na zip u krku. Pro zahřátí doporučujeme volit svetr s límcem a případně s kapucí. Možností je mnoho, v chladném počasí bychom každopádně spíše měli řešit materiál a styl než například barvu.

Stylové svetry v každé barvě jsou atraktivní, což třeba bílý s černými knoflíky...

Když už jsme u té barvy, v podstatě moderní je každá, ať si vyberete tmavé nebo světlé odstíny. Velice zajímavý a atraktivní je například zcela bílý svetr doplněný o černé knoflíky, které dodávají designu. Zvolit však můžete i například hnědou či námořnickou modř (navy). Pánské svetry jsou v barvách rozmanité. Barvy svetrů lze kombinovat různě s dalším oblečením. Pokud budete svetr nosit pod bundou či kabátem, dbejte na to, abyste se cítili pohodlně. V tomto případě bychom spíše volili svetr bez kapuce, naopak coby svrchní oblečení s kapucí. Límec chrání krk.

Zahřejte se v pánském svetru pohodlně a v moderním designu na první dojem

Stylový pánský svetr by neměl chybět v šatníku. A to nejen oteplený svetr na zimu, ale například také stylový jarní svetřík. V trendech na podzim a zimu však vítězí svetry z hutnějších materiálů, avšak stále jsou velmi pohodlné. Pánský svetr spojuje eleganci, moderní design a zahřátí. Od svetru skoro vždy čekáme právě zahřátí, což jistě v chladném počasí oceníme. Nabídka pánských svetrů je rozmanitá a určitě si vybere každý. Jsou stále oblíbeným trendem nejen na podzim a zimu.