Vybíráme pánský svetr

Jaké barvy zvolit?

V barvách pánských svetrů se skrývá rozmanitost. Nejsou to jen nudné barvy, moderní trendy ukazují, že svetr může mít mnoho barevných podob. V kurzu je například kontrast svetru a knoflíků.

Pánské svetry nabízejí rozmanitost. Nejen rozmanité střihy svetrů, ale také si můžete vybrat z mnoha různých barevných provedení. A podle toho kombinovat barvy svetru s dalším oblečením. Nebojte se se svetry experimentovat, barva je jedním z parametrů, který nás zajímá na první pohled. Na otázku, jaké barvy zvolit, neexistuje žádná univerzální odpověď, možností je celá řada.

Pánské svetry v mnoha barvách, v jednoduchosti je více

Zapomeňte na éru kostičkovaných a jinak vzorových svetrů s více či méně vkusnými motivy. Moderní trendy svetrů naznačují, že v kurzu jsou spíše jednolité barvy či velmi jemné decentní vzory a textury. Například barvu svetru může doplnit decentní pruh u límce. Nic nezkazíte tmavým ani světlým provedením. Moderní jsou jak tmavé svetry, tak například zcela bílý s černými knoflíky, které doplní a oživí design. Nebojte se kontrastu. Pánské svetry jsou elegantní ve všech podobách, například také námořnická modř s jemným pruhem u zapínání nebo stylový tmavě hnědý svetr. Možnosti barev jsou rozmanité, například i kontrastní barva límce.

V barvách svetrů si můžete vybrat z mnoha variant

Pánské svetry si můžete vybrat ve variantě bez zapínání i s praktickým rozepínáním na knoflíky nebo třeba jen zapínáním u krku. Nebo třeba stylový límec či kapuce. To vše v mnoha barvách. Například u kapuce či límce může proužek doplnit celkový design a barevnost. Decentní barvy osloví na první pohled a podtrhnou design svetru, ať již si vybíráte teplejší na zimu nebo lehčí stylový svetřík či svetr ve střihu moderního saka.

Nebojte se kontrastu ani jemných vzorů, moderní je jednoduchost

U moderních pánských svetrů co se týče barev rozhodně platí "méně je více" či "v jednoduchosti je síla". Žádné přeplácané kombinace, spíše jednoduché celistvé provedení s jemnými vzory, například pruhy okolo límce a zapínání. Decentní jsou též zmíněné knoflíky, které mohou být v kontrastní barvě vůči svetru. Pánské svetry rozmanitých střihů a také barev, vyberte si podle svého. Zvolte si správnou velikost svetru a pak se můžete dát do výběru barev, skrývá se v nich decentnost, jednoduchost a přitom moderní design.