Vybíráme pánský svetr

Moderní trendy

Moderní trendy pánských svetrů jsou velmi rozmanité. Svetry můžete mít v mnoha provedeních a barvách, Vybrat si můžete z opravdu široké nabídky, svetry jsou moderní a elegantní v každém provedení.

Mnoho možností barev svetru, výběr z různých stylů a materiály, které zahřejí. To vše jsou pánské svetry v moderním podání, ve kterých se budete cítit pohodlně a vypadají elegantně. Mezi moderní trendy u pánských svetrů patří jak klasické svetry bez zapínání, tak se dostávají do popředí svetry s rozepínáním na knoflíky. A stejně elegantní jsou i ty, které můžete zapnout na zip u krku. Nebo je libo třeba kapuce?

Moderní trendy pánských svetrů jsou rozmanité barvami i styly

Moderní trendy pánských svetrů vám dávají možnost se svetry experimentovat a zvolit si svůj styl podle libosti. V kurzu jsou svetry s knoflíky, moderní je kapuce i stylový límec. To vše kromě elegance je také praktické. Pánský svetr má místo v šatníku každého muže zcela právem. Můžete mít jarní stylový svetřík i teplý bavlněný svetr či z vlny, který v zimě parádně zahřeje pod bundou.

Moderní jsou barvy světlé, tmavé i kontrastní knoflíky

Nebojte se barev. Moderní trendy vám ukazují, že i pánský svetr může být elegantní v řadě barev. Od černého, šedého po zcela bílý. Nebo třeba zvolte hnědou či námořnickou modř. Barvu svetru oživí i knoflíky, které jsou často v kontrastní barvě, například černé u lehce béžového svetru. Barvy svetru lze navíc skvěle kombinovat s dalším oblečením, například sladit barevnost či naopak dát vyniknout kontrastu.

U svetrů je trendem i kapuce a límec

Kromě barev si můžete také vybrat, zda chcete svetr s kapucí či límcem. Kapuce u svetru je stejným moderním trendem, jako například u mikiny. A stylový límec rovněž podtrhne elegantní styl. Navíc v zimě příjemně zahřeje. Pánský svetr je zkrátka moderní v každé podobě, ať již u lehčího svetru či pořádně teplého do zimy.

Moderní trendy u svetrů vám dávají široký výběr, nejen na podzim a zimu

Moderní trendy u pánských svetrů vůbec nejsou nijak striktní, ba naopak ukazují jejich rozmanitost a dávají vám bohaté možnosti výběru. V kurzu jsou světlé i tmavé odstíny, tak rovněž stylová kapuce nebo límec. Experimentujte s barvami a vyberte si z mnoha střihů. Pánské svetry jsou pohodlné, elegantní a praktické a hodí se takřka pro celoroční nošení. Nejsou jen trendem pro podzim a zimu, jejich čas může přijít kdykoli. To vše vám pánské svetry nabízejí, zvolte si tu pravou velikost svetru na míru a vybírejte ze současných moderních trendů.