Vybíráme pánský svetr

Pánský svetr nebo mikinu?

Obojí je praktické, moderní a elegantní. Hodí se prakticky po celý rok a jejich rozmanitost barev a stylů je obdobná. Svetry však mají v něčem určitě výhodu, hlavně více zahřejí. Samozřejmě si můžete pořídit obojí a obléct se vždy podle potřeby. Pojďme se blíže podívat, jaké výhody vám svetry přinášejí oproti mikinám.

Na otázku, zda si pořídit pánskou mikinu nebo pánský svetr, neexistuje v podstatě univerzální odpověď. Obojí je moderní, elegantní a praktické a nosit se dá mikina i svetr takřka celoročně. Jedno je však jisté, pánský svetr vás lépe zahřeje.

Pánský svetr skvěle zahřeje v elegantním hávu

Rozmanitost barev i stylů je stejná u mikin i svetrů. Můžete si vybírat z mnoha nejrůznějších variant. Pánský svetr je stejně elegantní a moderní jako mikina. Rozhodně však má svetr nespornou výhodu v tom, že lépe zahřeje v chladných dnech. Mikina se hodí přece jen pro trochu teplejší dny. Svetr zahřeje a budete se však v něm cítit stejně pohodlně jako v mikině. Pánské svetry jsou vyrobeny z poctivých materiálů, jako vlna, bavlna či akryl a jejich kombinace, které zahřejí a zároveň jsou pohodlné pro nošení. Zapomeňte na těžké a nepohodlné svetry, moderní pánské svetry jsou elegantní a pohodlné.

Rozmanitost barev i stylů svetrů je pestrá

Stejně jako u mikin, také u svetrů se setkáte s modely se bez zapínání i rozepínací. Obojí tak poskytuje stejný komfort, svetr však pokud zapnete, zahřeje vás mnohem lépe. A odepnout jej můžete kdykoli zcela stejně. Pohodlné a praktické. Pánské svetry rovněž nabízejí stejnou rozmanitost barevných provedení a barvu svetru si můžete zvolit zcela dle libosti a vkusu. Nebojte se experimentovat se svetry, můžete také barvu svetrů kombinovat různě s dalším oblečením naprosto stejně jako u mikin.

Pánský svetr vás spolehlivě zahřeje i v zimě pod bundou

Zatím to vypadá, že pánské svetry a pánské mikiny si vedou v podstatě stejně. Rozmanitost druhů, barev a obojí elegantní a moderní. Svetrům však dává navrch zpracování z materiálů, které více zahřeje. Tím jsou svetry svým způsobem všestrannější, neboť rozepínací modely poskytují jak nošení v teplejším počasí, tak v opravdu chladném a svetr můžete nosit pohodlně pod bundou nebo kabátem.

Svetr stejně jako mikina má rozhodně místo v pánském šatníku

Pánské svetry jsou rozhodně moderní a elegantní. Vedle mikin mohou směle soupeřit, avšak to, že více a spolehlivěji zahřejí, dává svetrům navrch. Jsou pohodlné a stylové a zejména trendy svetrů na podzim a do zimy jsou rozmanité. Zvolte si správnou velikost svetru a vybírejte z mnoha variant. Pánský svetr má místo v šatníku zcela právem.